| anonim_4396 a întrebat:

CaT costa un porcusor de guineea sau un hamster?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| IchHabeKeineName a răspuns:

La mine, un hamster in Pet Shop e 15 lei, porcusorul pui 50 lei iar daca porcutul e adult 75
Dar sa stii ca au nevoie de custi pe masurile lor.La hamster una cu tubulete sunt de vreo 75 lei, iar la porcusor de vreo 95. Dar daca ai mai multi porcusori pretul creste pana pe la 120 lei. Mai ai nevoie de mancarica, eu la rozatoarele mele le luam VitaKraft Menu sau Kiri Kiri de vreo 7 lei fiecare. Rumegus... vreo 4-5 lei. La porc vvreo 12-13 lei fanul(poti lua si de pe afara), adapatoare, consult medical din cand in cand...

5 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Un porcusor intre 50-150 de lei. Iar un hamster de la 25 de lei pana la 100 de lei. Si un porcusor/hamster mai are nevoie si de o casuta, talaj, doza pentru apa si mancare si jucarii. Succes! O zi buna!

| βÚβÚ a răspuns:

Eu pe hamster am dat 25 de ron si pe porcusor 45 ^^
Dar depinde si de unde ii iei thinking

| Daysukki_4722 a răspuns:

Porcusor nu stiu, hamster costa in jur de 35 sau 40 lei ...depinde in targuri de animale cam asa este dar la mall sunt cam 100 lei cam asa

| ana01 a răspuns:

Pai costa 50-100 de lei

| cssensei a răspuns:

Un hamster pitic costa undeva la 25 de ron.