| radcasian a întrebat:

Ce rasa de caine este foarte cuminte rabdatoare ascultatoare si usor de dresat si nu prea activa dar nici sa dorma toata ziua putin mai activa doar garantez fundita

7 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Toti caini sunt foarte cuminti, rabdatori, ascultatori si usor de de dresat daca au un stapan cuminte, rabdator, ascultator la nevoile cainelui si cu rabdare ca sa il dreseze! Bafta!

| sKilL a răspuns:

Boxer

| andra1223 a răspuns:

Hmm. happy eu am un caine pechinez love struck iti poti lua unul, doar ca este foarte jucaus.Depinde cum il inveti de mic. Daca te joci cu el, o sa fie foarte jucaus, daca nu, nu.

| Christina a răspuns:

Coker spaniolbatting eyelashes

| kiddutssa a răspuns:

Eu personal iti recond un labrador sau un beaglehappy

| Kate_9918 a răspuns:

Labradoruuu love struck.