| METALL2000 a întrebat:

Ce rasa de caine va plac? funda!kiss

18 răspunsuri:
| heise a răspuns:

Nu am o rasa preferata, insa am avut un labrador pe care il iubeam, insa l-am dat unei prietene de a fratelui meu care i-a murit un caine si semana cu al meu. Cand a venit la mine era indurerata si a spus ca pot sa vin oricand sa il vizitez. straight face Si de atunci imi plac cainii labradori. Si rasa Akita. laughing

| qLoveSmileღ a răspuns:

Chow Chow, Husky love struck

| Asdffk a răspuns:

Bichon Maltez; Bulldog Francez.

| 拉维尼亚 a răspuns:

Maidanez laughing

| Dianaㄨ a răspuns:

Daca vrei sa-ti cumperi unul, labrador, ciobanesc...mie una astea imi plac.

| 1000bodies a răspuns:

Husky siberian.

| mihaelaalol a răspuns:

Puddle

| cei7pitici a răspuns:

Bloodhound! Si cum să nu imi placa daca am unul? si acum il aud cum latră! laughing) Au mirosul cel mai dezvoltat dintre toate rasele canine si sunt cei mai buni copoi de vanatoare dar este si un placut companion pentru copii si batrani.Al meu are 3 ani este superb cautati bloodhound si vedeti rasa.Numai bine!

| Alexbossdeboss a răspuns:

Huski,ciu uaua, si tzu, labrador si cel mai mult Ciobanasc german rasa ta preferata care ii?

| LittleOwl a răspuns:

Labrador, chiuaua, beagle, golden retriver, labrador retriver, poodle frantuzesc, ciobanesc german, buldog englezesc, sarpei, saint bernard, york shire...
Funda?

| Denisee1 a răspuns:

Mie imi plac urmatoarele: Pomeranian, YorkShire Terrier, Bichon Bolognese(am eu), Bichon Havanese, Bichon Maltez, Golden Retriever(a fost catalogat drept cel mai bun caine pentru toate familiile), Terra Nova(adora apa), Border Collie, Saint Bernard, Husky Siberian, Beagle si nu in cele din urma Si Tzu. Tie care iti plac?

| pingu20 a răspuns:

YorkShire Terrier Si Beagle

| popsorin a răspuns:

Rotvailar

| simpledanny a răspuns:

Chow Chow, Golden Retriever, Husky, Saint Bernard.

| alexnegruti a răspuns:

1. mlamut de alasca
2.rotvailer
3.bichon
4. golden retriver