| Courtney4you a întrebat:

Ce rasa de caini preferati? mie personal imi plac labradoriilove struck

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Cel mai mult Golden Retriever. Pe locul 2 rasa husky. Locul 3 - Akita Inu. Am un husky deci sunt destul de multumit din acest punct de vedere.

18 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Rasa mea preferata (din caini mai mici (stau la bloc, si nu mi-as permite unul mare, de-aia nici nu visez la unul :D )) e - Cavalier King Charles Spaniel. Dupa parerea mea, sunt cei mai draguti, inteligenti si frumosi caini (din rasele de jucarie).
http://photobucket.com/images/cavalier%20king%20charles%20spaniel/

Răspuns utilizator avertizat
| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Bichon yorkie:Xii ador:X

| danaalexa a răspuns:

Ciobanesc carpatin husky

| danaalexa a răspuns:

Ciobanesc mioritic**

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Saint Bernard love struck

| Courtney4you explică:

Bacemi as mai adauga la lista ta si locul 4:Saint Bernard si locul 5:Beagle(e o rasa asa simpaticalove struck)

| myhay144 a răspuns:

Mie imi plac mai multe:rottweiler, cane corso, dog argentinian, amstaff si bull terrier

| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Golden retriever, labrador, ceaw-ceaw, husky, saint bernard...
imi plac mai toti caini pana la urmalaughing:X

| mafi5 a răspuns:

Aschi

fundita?

| xoBridgetXO a răspuns:

Husky :X. love it!

| vLd a răspuns:

Mie imi plac Cockeri Spanieli sunt ceam mai dragalasa rasa dea caini desii sunt caini de comapine pe vremuri erau folostiti la vanatoare :X :X :X. Deci... pe locul 1:Cocker Spaniel locul 2:Husky locul 3big grinalmatian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Labradoriii! Iubesc labradorii ii ador! Desi prefer si rasa:
Cocker spaniol. Dar asa mea fovorita e rasa LABRADOR! big grin big grin big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac boxeri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Labradorii sunt cei mai frumosi caini.Desi imi mai plac si border collie, golden retriver si ciobanescul german. Dar cel mai mult iubesc LABRADORII!

| aandreeaa a răspuns:

Caniche

| YellowGuy a răspuns:

Labrador

| adina_4425 a răspuns:

Am si eu labrador si nu mi-as lua alt catel pentru nimic in lume :X