| AidaAmaranta a întrebat:

Ce rasa de caini va plac?happy

Răspuns Câştigător
| madelf a răspuns:

Pai in general cainii de talie mare cum sunt terra nova, ciobanesc caucazian, ciobanesc mioritic, ciobanesc german ciobanesc de berna si st.bernardbig grinii ador! si sa nu uitam de samoyed husky si rotwailerbig grin

19 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Bichon love struck

| anss23 a răspuns:

Chau-chau, ciobanesc german.:Xlove strucktie?

| Fillaide a răspuns:

Chihuahua si pechinez
Sunt foarte draguti.

| KidoSmart a răspuns:

Bullldogii francezi:X:X:

| FataTPUpunctRo a răspuns:

Beagle, ciiobanesc-german

| Alice_6278 a răspuns:

Labradorul Retrivier... (inlove)

| nuamnuvreau a răspuns:

Bichon(si Havanese si Maltese)si Coker:X

| luizza95 a răspuns:

Bichon(am un bichon maltese de 6 luni), labrador terrier australian si yorkshire.

| georgegs a răspuns:

Bichon tongue

| AlexandraKnows a răspuns:

Sincer sunt topita dupa Labrador ( am unul acasa pe nume Speedy)
dar imi doresc un Ciobanesc german sunt foarte frumosi si loiali.

| Mikiee a răspuns:

Chow-chow...este asa de blanos si jucaus!

| Deutsa56 a răspuns:

Huskylove struck

| missphantomim97 a răspuns:

Jacob sau Austin? love strucklove strucklove struck

| zuzugirl a răspuns:

Pechinez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciobanesc-german

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai mult imi plac cainii husky si cainii luplove struck.

| isabella a răspuns:

Labradorbatting eyelashes

| danacool a răspuns:

Imi place rasa bichon maltese pentru ca este alb am si eu unul si este cea mai mica rasa de caini din bichon
asa cred eu dar pe cainele meu il cheama daisy si are doar 6 luni si este fata. aveti careva vreun caine cu care sa faca pui? daniela feraru bucuresti

| danacool a răspuns:

Da imi place