| Andreea213 a întrebat:

Ce rasa de caini preferati?

10 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Rottweiler.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciobanesc german, tu?

| Andreea213 explică (pentru anonim_4396):

Eu jack russell terrier dar fiecare cu parerile lui.

| StefiChan8D a răspuns:

Nu prefer o rasa anume. Daca as putea adopta unul, l-as lua de pe strada sau dintr-un adapost, ceva.

| Miau1617 a răspuns:

Buna,eu prefer Yorkshire terrierii toy sau de rasa pura pentru ca nu lasa par si sunt foarte jucausi si dragalasi.
Daca e sa fie catei de talie inalta, prefer rottweilerii.
Funda?

| Andreea213 explică (pentru Miau1617):

Imi pare rau dar nu dau funda pentru pareri proprii.

| AtâteaCondiții1243 a răspuns:

Pug-ul,pur si simplu il ador.Nu am hapar de ce laughing E micut si ara fata aia de prostanac smug

| Andrie?_Anca_2001 a răspuns:

Imi plac foarte mult cainii, chiar daca nu sunt de rasa. Pentru mine, nu asta e important.
Dar, daca ar fi sa aleg un singur caine, acela ar fi un labrador negru. Iubesc acesti caini : labrador negru, auriu, retriever. sunt foarte jucausi si prietenosi.

| Rotaru_Sebastian_1992 a răspuns:

Boxer

| alexamarti a răspuns:

Bichon,Amstaff,Pitbull,Rottweiler,Ciobanesti caucazieni, Cane corso.Tie ce rase de caini iti plac?