| 1123152525 a întrebat:

Ce rasa de pisica sa imi iau? Dupa frumusete?
Dupa cat par lasa?
Ma gandeam la ragdoll!
Acum nu imi dati detalii despre ragdoll, dati-mi o rasa de pisici dragalasa!

Răspuns Câştigător
| BiscuiteOreo a răspuns:

Ragdoll e foarte draguta happy Si eu am avut una, dar a fugit de acasa si mi-a parut rau sad A, si una tot asa de dragalasa e British Shorthair. Dupa cum ii spune numele, are blana scurta big grin

2 răspunsuri:
| Carrie a răspuns:

Ragdoll sau birmaneza happy

| Laura08 a răspuns:

Si eu am un motan British Shorthair minunat. Eu zic sa iti iei Ragdoll, daca vrei o pisica mai lipicioasa sau British Shorthair, daca vrei sa fie mai echilibrata.