| bnbnbi a întrebat:

Ce rasa e pisica mea? E negru cu alb, botul este negru, ochii de la galben la verde, micut, par scurt, labute moi. Ce rasa e?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Greu de ghicit fără o poză! Dacă are extremitățile închise la culoare : urechi, bot, lăbuțe și coadă; și corpul deschis este birmaneză. O birmaneză in două culori o găsești : maro închis cu maro deschis sau gri închis cu alb. Cu toate că numai un veterinar îți va spune exact ce rasă este. Nu te costa nimic o simplă întrebare la veterinarwinking.

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai sigur din descrierea facută de tine pisica pare a fi o corcitură, deci nu este de rasă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Birmaneza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu nu stii ce fel de pisica ai? Labute moi.Nu stiam ca exista pisici cu labute aspre

| patrik986 a răspuns:

Metis laughing)

| WolfYTB a răspuns:

O poza ar ajuta tare mult

| FLORENTINAndreea a răspuns:

Daca nu am vazut pisica nu putem sa ne dam seama.
Mergi la un veterinar.

| OanaMaria338 a răspuns:

De unde să ştim noi? Acum serios, nu suntm veterinari ca să ştim, du-te cu ea la veterinar daca tot vrei sa şti laughing

| bnbnbi explică (pentru OanaMaria338):

Atunci nu raspunde. Ha, ha.

| OanaMaria338 a răspuns (pentru bnbnbi):

Păi tu ai întrebat, eu ți-am răspuns..nu suntem veterinari

| bnbnbi explică (pentru OanaMaria338):

Tu nu esti. Nu ''noi'' si nu te-am intrebat pe tine special.

| Custura_Mihaela_1986 a răspuns:

Poate fi si maidaneza xD