| TorentoX a întrebat:

Am si eu o intreabare.Am un caine si sincer nu stiu exact ce rasa este...big grinbig grin
Poate va pricepeti si imi ziceti si mie.
E negru si pe labute are un pic de alb, la fel si pe piept si un pic pe gat. E de talie mare din cate mi s-a mai zis.Are botul mare si labutele mari si are parul scurt!big grin Va rog spuneti-mi ca eu chiar nu am nici o idee.

2 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

In mod sigur este un catel care merita toata dragostea, atentia si grija ta, indiferent ce rasa este

| paulthegame a răspuns:

Baga o poza si iti zic happy