| Andrei12012 a întrebat:

Ce rase de caini preferati?

Răspuns Câştigător
| NoName1234 a răspuns:

Ciobanesc german
Husky
Labrador
Dalmatian
Dar nu conteaza, toti sunt perfecti nu conteaza de rasa, ei au personalitati diferite! Si toti au personalitatile bune in felul lor!
Eu iubesc anumalele foarte mult.chiar imi pun intrebarea.
Mai iubeste cineva animalele mai mult ca mine?
Ca le iubesc asa mult incat nu imi pot imagina cineva care ii iubeste si mai mult ca mine.
Un animal, te iubeste indiferent cum arati tu daca esti prost sau destept...si oricum ar fi, daca tu nu le faci rau le este de ajuns si daca tu ii iubesti o sa te iubeasca si ei.
Iar cei agresivi sigur au fost batuti de oameni sau doar isi apara teritoriul.
happy big grin

16 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Beagle e rasa mea preferata
Dar parintii mei nu ma lasa sa il tin in casa

| Lorelai a răspuns:

Bichon maltez, bolognez, cocker, labrador, golden retriever, chow-chow.

| NoName1234 a răspuns:

Multumesc mult! happy

| darrio2007 a răspuns:

Lup alsacian.

| danteluta a răspuns:

Mie imi plac toti, indiferent de rasa sunt buni prieteni

| ღGummyTzaღ a răspuns:

Chow-Chow. Terra Nova:X:X

| Laminin a răspuns:

Hei!
Toate rasele.doar cu mici exceptii happy.
Dar pe locul 1 sunt labradorii (pentru mine)
Gbu :]

| SelenaSuperFan1 a răspuns:

Toti sunt minunati! Eu ii iubesc 100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000% deafapt f mult iubesc pisicile chiar si tigru si ursi welefanti pe toti si purceii! si gainile si cai si vacutele! Pe toti!

| Anileda a răspuns:

Nu am rase de caini preferati, toti imi plac la fel de mult.

| Ana a răspuns:

Ciobanesc german

| selef a răspuns:

Husky.

| ancan a răspuns:

Eu am avut un Goldean retrivear happy
Este una din cele mai frumoase rase dupa parerea mea happy
Imi plac si cockerii, bichonii, terrierii si yorksierii big grinbig grinbig grin

| Fundiツ a răspuns:

Ciobanesti caucaziani mioritic si saint-bernand

| .♥.íииα .♥. a răspuns:

Amstafful, ciobanesc german, dogul german, huskyul... ( mie imi plac rasele de caini mai mari si mai agresivi tongue )

| gepetry10 a răspuns:

Ciobanesc german, labrador, saint-bernard, si in general imi plac cainii inteligenti si cei care le place foarte mult joaca
:X

| ymvysta a răspuns:

imi plac toate rasele. toti cainiisunt frumosi si draguti. daca vrei sa iti alegi un ingeras uite : http://www.infocaini.ro/rase-de-caini/poze/

http://rasedecaini.com/