| Sweety_3695 a întrebat:

Ce rase de catei de talie MICA va plac cel mai mult? Ce imi recomandati pentru apartament? Ma gandeam la bichon, dar nu mi se mai par asa de draguti cand ajung la maturitate:-s...Multumesc! Fundahappy

12 răspunsuri:
| irinuca a răspuns:

Shih Tzu, Westie, Pekinez, Teckel, Bichon Bolognese, chiar şi Chihuahua dar ăştia au nevoie de multă atenţie.
Uite despre westie: http://www.animalutul.ro/caine/rase-caini/westie/196/
Sau schnauzer pitic: http://www.animalutul.ro/caine/rase-caini/schnauzer-pitic/40/

| DoDo a răspuns:

Http://caini-de-vanzare.ro/rase.html
In site-ul acel; a gasesti rase de caini si mici si mari care ti se par potriviti si careiti plac!
fundita?:X:

caramela
| caramela a răspuns:

Daca ar fi dupa mine, as fi de parere sa iti iei un catel pechinez, dar aici intervine dorinta ta. Eu am avut un pichinez timp de 5 ani si vreau sa iti zic ca sa legat o prietenie int-re mine si el ceva de nedescris, sa nu mai zic cat de inteligent era, acum din pacate a murit, dar am luat alti doi catei tot pechinez, stiu si sunt convinsa ca acesti catei nu ii vor lua locul celuilalt, dar cu siguranta ma voi atasa de ei pentru ca imi sunt foarte dragi aceste mici "bijuteri" negraitoare.Iti doresc din suflet sa iti gasesti un suflet de catel pe placul tau. O zi cat mai placuta si inplinirea dorintei tale:*:*:*

| IIII a răspuns:

Păi poate un Yorkshire Terrier ţi s-ar potrivi.Am şi eu un căţeluş, tot de talie mică, doar că nu e de rasă. L-am luat de afara cănd era puiuţ happy

| IchHabeKeineName a răspuns:

Un caniche pitic
nu sunt disperata dupa bichoni
nu-mi plac
sau un beagle, nu stiu daca e rasa mica, e mai spre mediu asa, dar e super scump si dragastos. Sau iti poti lua un Collie Smooth.

| Andreea14Bianca a răspuns:

Bichonii sunt adorabili, daca ajungi sa ii cunosti si sa te imprietenesti cu ei o sa vezi ca sunt o buna companie. love struck sunt jucausi si nu le cade parul foarte tare. Pentru domnisoare ar fi frumos, adica la fete de obicei li se potrivesc bichoni si eu am avut cand stateam la casa si sunt adorabili. La maturitate se schimba destul de mult,,,, Dar daca ii iubesti nu o sa ti se para diferenta.
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia`ti un ciuaua laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un caine si i techer :X eu il ador si inca de cand il am!
eu il am de cand m-am nascut de mikut era si el :X santem deofata!:X:X
si acum i mare am 17 ani si a crescut deodata cu mine da eu si acum il ador chiar daca i batran si i foarte loial si daca il iei de mic siti petreci ceva timp cu el nu vei mai putea sa te dezlipesti de el:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un caine si i techer :X eu il ador si inca de cand il am!
eu il am de cand m-am nascut de mikut era si el :X santem deofata!:X:X
si acum i mare am 17 ani si a crescut deodata cu mine da eu si acum il ador chiar daca i batran si i foarte loial si daca il iei de mic siti petreci ceva timp cu el nu vei mai putea sa te dezlipesti de el:X app totusi daca imi dai fundita is emma :X daca iti iei caine techer iami id si iti spun cam tot ce ai vrea despre ei emiitzzi:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ii ingrijesti si sa ii rasfeti cu hainute lese frumos bijuterii zbarzi fundite clamute si sunt adorabili si cand sunt mari oh go on

| naty696 a răspuns:

Yorkshire terrier :X:X eu ii ADOOOOR pentru apartament ar fi ok un yorkshire terier toy care e chiar caine de apartament si chiar si atunci cand ajung la maturite sunt ff draguti big grin yorkshire terrir sunt facuti pentru apartamenthee hee

| LadyBoOoo a răspuns:

Pai ala e cel mai bun credka...
adica nah:X
mie imi placehappy!