| Matt24 a întrebat:

Ce rozatoare folosite ca animale de casa aveti sau stiti ca au alte persoane?(exclus hamsteri si porcusori)

Răspuns Câştigător
| Raraa a răspuns:

Chinchilla, Gerbil, Iepure, Soarece, Sobolan, Veverita, Castor, Nutrii.

5 răspunsuri:
| RoxanaDenisa a răspuns:

Iepuri de casa (cap de leu, pisic etc.), chinchilla, veverita, soarecii etc.

| 0rlando a răspuns:

Șoareci, șobolani, chinchilla și iepuri, astea sunt cele mai comune rozătoare ținute ca animale de casă.

| rutanklan a răspuns:

Soarecii si sobolani pot fi considerate animale de casa. Dar mai sunt guzapi, iepuri si veverite. Si da stiu persoane care au toate 5 din astea.

| Ioana22B a răspuns:

Ieprurasii sunt foarte frumosi, dar trebuie sa ai grija ca daca "ii scapi" prin casa iti pot roade firele de la frigider si nu numai (am patit) asa ca eu tot la micutii si jucausii hamsteri as ramanehappy

| ZuzuxX a răspuns:

Soarecilaughing))))))))))))))sau sobolaniwinking da vezi k aia is mai scarbosirolling on the floor))))