| EllyCA a întrebat:

Salll! voi ce animale de companie aveti? eu am 2 hamsteri si un papagal!

Răspuns Câştigător
| α¢α∂єℓℓα a răspuns:

Am 1 Papagal. Perus!love struck.
Am avut:
Hamster
Nimfa
3 perusi
20 pesti
1 porumbel love struck voiajor love struck
o cioara. ranita [ o tineam in beci]
.:2 randunele. si au murit toate! si acum am un perus `!love struck foarte dragalash! X:

28 răspunsuri:
| just for me a răspuns:

Am un motan de 9 ani, un perus baietel de 3 luni, am avut un caine si inca o pisika

| Reew a răspuns:

Eu am un haster pitic, pui care este baietel si se numeste Bijou happy. Am incercat si cu un papagal, dar nu a mers si pana la urma am revenit la hamster fiindca eu inainte mai avusesem 2 hamsteri tot pe rand si ei.

| aty91 a răspuns:

O pisica.

| TiffanyxSxColor a răspuns:

Am 3 catei :Un mascul, o femela si puiul ei plus o pisica!love struck Ii iubesc la nebunie!happy

| Luuuv a răspuns:

Heii`. Eu am o scumpete de catelus. E un Schnauzer Pitic, negru de 3 luni. Pe 10, luna asta implineste 4 :X

| anca_3211 a răspuns:

Muuulte pisici!

| davidwarner a răspuns:

Am un catel de 1 an jumatate pe care il cheama Fido. E Tekel maro cu putin alb.

| NoBoDy_7286 a răspuns:

Am avut 2 papagali dar au fugit crying

| Dianaღ a răspuns:

Am 2 papagalihappyun perus si o nimfa!

| Anileda a răspuns:

2 caini, 3 broscute testoase, 2 papagali si un acvariu de pestisori:X
Am cam multe dar asta e. iubesc animalele:X:X

| Suzy a răspuns:

Un cateluss:X

| georginika a răspuns:

Eu am 2 catelusi love struck Mama si puiul, unul mai jucaus ca celalalt :X

| jolie a răspuns:

Am 8 caini si 3 pisici big grin

| Helene a răspuns:

Hmmm, mi`e ciuda pe tine;)
Eu imi doresc 2 hamsteri, da' nu prea ii pot avea pentru cateva luni din lipsa de spatiu... Ciudat, nu? As fi dormit si in pat cu ei :))
Poi am un acvariu de 300 litrii cu foarte multi pesti si pestisori, sh numai eu le dau de mancare :)
Un carlin http://www.chiens-de-france.com/......tifc1q.jpg Nu mor dupa el pentru ca face mare galagie :( Da' imi place ca se uita toate lumea dupa noi cand il plimbam:))
Si cam asta e, si o sa imi iau si multi iepurasi pentru ca ii ador:x cand o sa ma mut la casa :|
Pupici:* si scuze daca am vorbit prea mult:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 2 papagali pe nume Coca si Ella si 3 catelusi.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am animale de companiebig grin, stau la apartament. Desi mi-ar fi placut un Bichon alb micut si dragutbatting eyelashes.

Răspuns utilizator avertizat
| Paywa a răspuns:

Eu am o pisica, un papagal si un catel :X

| blue-star a răspuns:

Eu am 2 caini(un mascul si o femela), 2 perusi(un mascul si o femela, femela e mai mare ca masculul cu un an si cateva luni), o testoasa si 11 oua de testoasa.

| WhiteRose a răspuns:

Am 1 catel si 1 iepuras:X

| hhhdd a răspuns:

Fratele meu.laughingglumeam nu am frate.tongue

| byancacool a răspuns:

Buna eu am un porcusor de guineea de 1 an pe nume Rony.Este o dragalasa:*:X

| ♥Băăăăăă♥ a răspuns:

love struck o pisicutalove struck!

| cryna43v3r a răspuns:

Eu am 2 perusi foarte dulci si jucausi.

Răspuns utilizator avertizat
| criss_4532 a răspuns:

2 perusi femela si mascul

| larisarose4you a răspuns:

Un catelus se numeste Kira

| natali a răspuns:

Eu amun caine, o catelusa cu 6 pui si un pisic