| Liviucu a întrebat:

Ce s-a mai intamplat cu cazul lui Huidu? Azi am vazut ca este in reluare Cronica Carcotasilor dar e doar Gainusa iar locul lui Huidu l-a luat Dezbracatu'. A mai facut puscarie? Ce pedeapsa a primit? A scapat basma curata nu?

Răspuns Câştigător
| MrAngelus a răspuns:

Au mai rămas doar câteva zile până când Şerban Huidu va afla rezultatul expertizei criminalistice în dosarul "Huidu - accident rutier cu trei morţi", iar rezultatul va fi dat publicității la sfârşitul acestei săptămâni.

Sursa: http://www.realitatea.net/......22420.html

1 răspuns:
| vodami92 a răspuns:

De scapat a scapat de puscarie acum!