| anonim_4396 a întrebat:

Huidu pe toate posturile. Ce e asta? Au fost accidente mai grave cu mai multi morti si nu s-a facut atat tam-tam. Voi ce ziceti? O sa fie gasit vinovat? O sa faca puscarie? Moare Cronica Carcotasilor? Daca era altcineva in locul lui Huidu se mai facea atat tam-tam?

Eu pun pariu ca si daca il gaseste nevinovat nu scapa.Are prea multi dusmani... fac aia ce fac si scapa de el si de cronica.

Răspuns Câştigător
| stejara2 a răspuns:

Se face mediatizare,deh, dar nu are numai el parte de vina,ci si anturajul sau,stiind ca a avut acel accident,nu ar fi trebuit o perioada lasat la volan,unii vor spune ce are accidentul cu condusl,dar hai sa ne amintim ca totusi a stat in coma,oare reflexele lui de dinainte de accident nu s-au diminuat?
Nu ii caut scuze,nici nu il acuz,Dumnezeu il va judeca, de acum pe cei care au murit oricum nu ii mai putem invia, dar macar pe cei ramasi in urma lor sa ii alinam un pic,
Au ceva de castigat daca Serban va fi acuzat? Se mai distruge inca o familie asa.