| Floryn9 a întrebat:

Dar din ce cauza s-au certat cei de la "Cronica Carcotasilor"? In seara aceasta am vazut ca prezinta altcineva, nu mai prezinta "Gainusa" si "Dezbracatu"! Daca nu s-au certat atunci ce s-a intamplat?

5 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

La cat mișto fac, cred ca a cazut unu dintre ei victima.

| neutrino a răspuns:

Banii, fiecare vrea mai multi bani!

| Exaizo a răspuns:

Au devenit prea bogati.

| Glumet a răspuns:

Gainusa si Dezbracatu vor prezenta o alta emisiune, tot la Prima TV, "Cusurgiii ", de saptamana viitoare.

| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Am auzit ca nu mai prezinta ei deaorece vor cei de la acest trust (prima tv) sa mai adauge o emisiune! Nu stiu detalii, dar am inteles ca ei vor fi prezentatorii principali!

Bafta kiss