| Silviunebunu a întrebat:

Credeti ca Serban Huidu va face puscarie sau va scapa basma curata?

5 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Nu prea cred ca va face puscarie. Va scapa basma curata. La cat de corecta este justitia cu oamenii ca el. Stii, vor da vina pe morti. Ei ce declaratie sa mai faca?! Sau eventual vor da vina pe vreme, pe conditiile de trafic dificile sau pe medici...vinovati se vor gasi, stai linistit.

| Muff a răspuns:

Eu sincer cred ca o sa ii deschida dosar penal si o sa ia 2 ani cu suspendare. Altceva nu cred ca va primi.

| vodami92 a răspuns:

Nu va face puscarie! nu ai sa vezi asa ceva!

| OvyBluRay a răspuns:

Oarba dupa el de rasist din partea mea sa-i dea 20 de ani hotul dracu face discriminari face mistouri de toti n-am ce sa mai zic 20 de ani scrie pe fruntea lui ( JILAVA =>20 ANI)

| Albert022 a răspuns:

Eu cred ca va urma un lung proces.