| lichtfusz a întrebat:

Ce sa fac cand porcusorului meu de guineea ii e frig?

Răspuns Câştigător
| 06062000 a răspuns:

Paii evident nu poti sa-l imbraci sau sa-i pui o patura pe el. Incearca sa incalzesti camera sau o sticla cu apa fierbinte langa care sa stea. :*
Funda big grin

5 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Il fierbi putin

| OoBunnyoO a răspuns:

Ai putea sa incerci sa ii asezi cusca mai aproape de calorifer sau de soba, totusi ai grija sa nu ii fie foarte cald dupa.

| viotedy a răspuns:

Ii e frig in casa? hm..ai putea sa-i pui o sticla-pet-cu apa calda sa stea langa el si se incalzeste.

| MarianM8777 a răspuns:

il duci la caldurica!

| Animalpet a răspuns:

E posibil sa ii interpretezi gresit comportamentul. Iti recomand sa te uiti peste fisa urmatoare http://www.animalpet.ro/rozatoare.php?r=1.