| 00MaDa00 a întrebat:

Daca bag un iepuroi un pic marisor in cusca porcusorului de guineea e ceva? mai ales va putea bea apa din sticluta porcusorului. multumesc dar e urgent

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sup3rN0va a răspuns:

Cand nu e porcusoru in cusca bineinteles.Asa nu are nimic
Dar daca e nu se tin impreuna nu se inteleg din pacate.

| 00MaDa00 explică:

Dar acum ca i-am bagat se inteleg dar nu stiu daca iepurasul poate bea din sticluta porcusorului

| 00MaDa00 explică:

Nu il voi scoate multumesc dar nu deoarece ei stau de cand sunt mici si porcusor a ai stat cu iepuroi si cu iepuroaice mult mai mari deci se inteleg, nu se bat deoarece porcusorul simpatizeaza acest iepure si iepurele la fel

Răspuns utilizator avertizat