| AndreeaBruneta8 a întrebat:

Ce sa fac in casa atunci cand ma plictisesk?

5 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Citește ce i-am scris acestei fete, toate răspunsurile date de mine :
http://www.TPU.ro/......ice-ul-pe/

Deci recomandarea mea este să îți descarci teoria de la softul Open Office și softul Open Office, și softul Libre Office și să te apuci să lucrezi cu softul Libre Office, (cred că ei i-am scris greșit Libra în loc de Libre), numele corect este Libre Office.

| d3liutza a răspuns:

Stai pe net, askulti muzica

| qpattyx3 a răspuns:

Intri la PC, citesti, inveti, scrii ceva asculti ceva, te uiti la ceva.
Sper ca te-am ajutat. Funda?

| ramonica1979 a răspuns:

Acceseaza margele4u.blogspot.com
Iti mai clatesti ochii cu niste bijuterii frumoase. happy Poate faci si vreo comanda impreuna cu prietenele tale.happy
sau citesti niste carti bune...

| biancaalexe a răspuns:

Asculti muzica, dansezi in timp ce faci curat ( ca sa treaca mai repede), citesti reviste sau carti, te joci pe pc, te uiti la un film, inveti sau scrii pentru scoala ( asta e pentru situatii extreme in care chiar nu ai nimic ce face :)) ), faci o bratara a prieteniei http://friendship-bracelets.net/index.php etc;)