| Tinkabell a întrebat:

Ce sa fac cand ma plictisesk? ca acum? laughing

Răspuns Câştigător
| DianaScorpio a răspuns:

Asculta muzica, uita-te la un film, citeste o carte, fa-ti temele, apuca-te si fa treaba prin casa(putin curat, spalat de vase,mancare, etc), cauta ceva ce iti place la tv, intra pe site-uri de jocuri, suna-ti cate un/o prieten/a, invita pe cineva sa iasa cu tine afara, etc. Sunt foarte multe optiuni, mai poti gasi si tu destulehappy

1 răspuns:
| adriana996 a răspuns:

Incearca http://www.conquiztador.ro/ este un site distractiv dar aflii si lucruri noi in acelasi timp.