| TVD13 a întrebat:

ma plictisesk...sad ce sa fac?big grin

12 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Ascultă muzică, vezi un film bun - la tv sau pe net, citește o revistă sau o carte bună, stai pe net, sună o prietenă, plimbă-te...sunt o gămadă de lucruri de făcut. Baftă.

| AnnY98 a răspuns:

PLimbate,vb la tel/mess, asculta muzica. Sper ca te-am ajutat cu ceva.Bafta,sa nu te plictisestiwinking

| RoxYuuKikyo a răspuns:

Citeste, deseneaza, asculta muzica, canta, danseaza, uita-te la TV, joaca-te la calculator, iesi afara si plimba-te, du-te la cumparaturi cu prietenele, ia reviste de la chioscuri si pune-ti in camera postere, spune-le parintilor ca vrei sa mergeti in vacanta la mare sau munte, Sunt o gramada de chestii.winking Funda?batting eyelashes

| ynna93 a răspuns:

Ia un film.joaca`te ceva.iesi afara.cu bicicleta/role.cheama o prietena sa va uitati la filme, sau sa vorbiti.

| denisa2803 a răspuns:

Poti sa faci bratari,sa citesti, sa faci poze, sa te joci...

| OoOlivia a răspuns:

Citeste o carte
Uita-te la un serial pe Vplay
Fa-ti un blog
Iesi cu prietenii la suc
Iesi la o plimbare cu rolele
Uita-te pe niste facebookuri
Joaca Conquiztador
Asculta muzica
Fa-ti curat in camera
etchappy

| Calinuz a răspuns:

Sa-mi dai fundalaughingrolling on the floorlaughing

| TVD13 explică:

Le-am facut pe toate si...tot plictisita suntsadsad

| Leiutzza a răspuns:

Sa-mi dai mie funda:d

| biank_2628 a răspuns:

Deseneaza sau vb la tel cu o prietena ...deseneaza sau uitate la tvbig grinfunda?

| Caligula_9307 a răspuns:

Citeste o carte vezi un film, un documentar fa sport.

| Caligula_9307 a răspuns:

Sau incearca sa nu mai pui intrebari stupide? si asta poate fi o ocupatie.