| User26 a întrebat:

Ce sa fac in timpul liber ma plictisesc prea tare?

Răspuns Câştigător
| emy a răspuns:

O rugaciune,citesti o carte frumoasa,mergi singura sau cu cineva la o plimbare in aer liber,mai faci cate ceva prin casa,mergi la un prieten/ o prietena,la rude, faci exercitii fizice, de respiratie(inspiri lent si expiri in acelasi mod) de 7-8 ori consecutiv,te uiti la o emisiune frumoasa,interesanta,te documentezi de pe net, te uiti pe Discovery, Animal Planet; de aici ai ce sa inveti.Numai bine!

6 răspunsuri:
| emy a răspuns:

A...Si poti sa asculti si muzica de care iti place, sa incerci sa mergi la biserica(daca crezi si daca simti ca trebuie' sa mergi); ma rog, e doar un sfat pentru a-ti ocupa timpul.

| CrazyTeenager a răspuns:

Diverse activitati ce te fac sa te simti bine, trebuie sa ai tu un hobby daca nu incearca sa devii mai buna intr-un domeniu nou, sa incerci lucruri noi, sa vizitezi locuri noi, sa traiesti noi experiente e mereu palpitant si te va scoate din plictiseala.

| my99heart a răspuns:

Eu ma joc pe Pc, ies afara, ma uit la TV, vb la telefon cu cineva, fac farse la telefon, ascult muzica, dau SMS-uri cu nr ascuns...etc
sper ca te-am ajutat
fundita?

| User26 explică:

Nu le prea am cu biserica:d

| MiscareaHipHop a răspuns:

Poti accesa site-ul http://www.miscareahiphop.com. Un site de stiri din hip-hop, recenzii si interviuri cu artistii tai preferati!