| Elynnaa a întrebat:

happy Ce as putea face in timpul liber pentru ca ma plictisesc foarte tare? Ma gandeam la handmade insa as mai vrea ceva. happy

8 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Trebuie sa devii mai activa.Alege un sport, un cerc artistic, o formatie corala, o implicare in voluntariat.

| andrei1237 a răspuns:

Poti sa navighezi pe internet sau sa citesti o carte.

| lalaballet a răspuns:

Asculta muzica, uita-te la un film, citeste o carte, fa-ti temele, apuca-te si fa treaba prin casa (putin curat, spalat de vase, mancare, etc), cauta ceva ce iti place la tv, intra pe site-uri de jocuri, suna-ti cate un/o prieten/a, invita pe cineva sa iasa cu tine afara, etc. Sunt foarte multe optiuni, mai poti gasi si tu destule.

| corhaz a răspuns:

Fa si tu ca alte fete "aruncari cu privirea"

| NoOne18 a răspuns:

Iati un catel si plimbate cu el in oras, parc etc. ascultand muzica pe telefon(speker)! au asa facwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Lila10 a răspuns:

Citeste o carte! iti recomand seria de aprilynne Pike: 1.Aripi 2. Farmece 3.Iluzii 4.Destinata(Destinul)(care inca nu a aparut in romana dar va aparea!

| HenryHorn a răspuns:

Uite-te la anime-uri, citeste manga sau vezi filme.