| ღBrUnEtHaAaღ a întrebat:

Ce sa imi iau bichon sau terier? nu stiu amandoua rasele iz faine de care sa iau?
funda

Răspuns Câştigător
| radugeorge25 a răspuns:

Eu zic sa iei bichon.sunt super adorabili!

5 răspunsuri:
| glamour a răspuns:

Ce terier? terrieri sunt multi? din categoria terierilor fac parte mai multe rase insa acestia in general sunt caini incapatanati si necesita multa miscare. La bichoni nu ma exprim ca nu stiu multe despre ei insa ideal ar fi sa citesti despre rasele care iti plac si sa decizi care ti se potriveste cel mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ati terrier iubita pentru ca sunt foarte dragastosi cu persoanele... am si eu doi un mascul si o fetita. funda plssss. daca nu ma supar pe tine

| ღBrUnEtHaAaღ explică:

Imi iau bichon

| Allexutsa_8314 a răspuns:

Eu sunt de parere ca Bichonul este mai potrivit, dupa parerea mea, gusturile difera dar cred ca dupa felul lui de a fi este mai bun.

Sper ca te-am ajutat cu ceva. pup

| JustAStar a răspuns:

Bichon