| Shinen a întrebat:

Ce se intampla daca mananci mancare de caini?

55 răspunsuri:
| nauneim a răspuns:

Cat de tampit/a sa fii sa mananci mancare de caini?

| Icsulets a răspuns:

Iti starluceste "blana" si iti cresc coltilaughing)))

| lol1232 a răspuns:

Păi cred că nu sar întâmpla nimica doar sa nu conțina ceva la care sa fi alergicăbig grin

| Bellaconcavella a răspuns:

Mori

| laurentiu a răspuns:

Faci ca pisica laughing

| boobooroozaa a răspuns:

Te transformi in caine laughing nu se intampla nimic ca eu cand aveam vreo 2-3 ani am mancat si nu am patit nimic doar ca o trebuit sa beau repede un pahar cu apa ca era sarat

| NiceBaby a răspuns:

Te transformi in ciine!
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred cå påtesti nimic. Sper så fi mincat dintr-o gresealå sau...In locul tåu m-as gindi mult la acest lucru...Toate bune si ai grijå nu-ti face bine. Eventual te poti inbolnåvi.

| Boniboon a răspuns:

Te transformi in varcolac rolling on the floor))

| Asdffd a răspuns:

Nimic
Doar ca vei avea un gust in gura :-& yacc tonguetongue
Nu am mancat [o prietena tongue:]

| eXeDusS a răspuns:

Te transformi in caine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti pute gura

Răspuns utilizator avertizat
| Shinen explică:

Nu spun ca am mancat. Sunt doar curioasa.

| SweetCandy a răspuns:

Nimic deosebit, doar mori rolling on the floor

| Alecsandraa97 a răspuns:

Nu prea stiu, da` nici nu vreau sa aflu cum e sa mananci asa ceva laughingrolling on the floor

| eu..sh doar eu a răspuns:

Nu am incercat niciodata.sh nici nu vreau sa incerclaughing

NOname
| NOname a răspuns:

Incepi sa latri ca un caine. oh go on rolling on the floor

NOname
| NOname a răspuns:

N-ai mai gasit nimic prin frigider, si ti-e lene sa mergi pana la alimentara? oh go on rolling on the floor

| thealchemist a răspuns:

Sa fii atenta, pentru ca poate sa-ti creasca coada.
ca sa nu mai spun ca te vei exprima numai prin "Ham-Ham".

| Диана a răspuns:

Am mancat eu cand aveam vreo 7 ani laughing Oribila experienta straight face laughing

| roco a răspuns:

Ai diaree.laughing

| pauly_4780 a răspuns:

Nu stiu ca nu am incercat...

| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Nu stiu de ce dar mereu ma tenteaza sa mananc mankare de caini.cand vad pernitzele alea crocantelaughinglaughing serios acum fara misto...si nu se inapmla nimic am mai auzit un caz in care cineva credea ca e pateu dar era mankare de caini si n-a patit nimichappy

| dany4ok a răspuns:

La noapte iti cresc coarne, par pe corp si te transformi in...

Mancarea de caini e facuta din resturi de carne, tocata si deshidratata, e special pentru. caini pentru. ca e un animal carnivor.

Pana la urma daca mananci nu patesi nimic.

| Pupily92 a răspuns:

Nu patesti nimic.eu am gustat din curiozitate.si de pisici am incercat o boaba.si sunt vie, sanatoasa mintal si sunt om, nu m-am transformat in caine sau mata.si nici blana sau coltii nu mi-au dat. happy

| Andre_2169 a răspuns:

Pai te transformi la noapte in cainelaughing9glumeamwinking )

| ioana181 a răspuns:

Urli noaptea la luna.

| Bilqux a răspuns:

Ti se face pielea strălucitoare laughing

| Bilqux a răspuns:

Eu am mancat cand eram mai mica... aveam vreo 3 anirolling on the floorlaughingce copchil eram pe atuncilaughingrolling on the floor