| Shinen a întrebat:

Ce se intampla daca mananci mancare de caini?

55 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Incepi sa latri ca un caine. oh go on rolling on the floor

NOname
| NOname a răspuns:

N-ai mai gasit nimic prin frigider, si ti-e lene sa mergi pana la alimentara? oh go on rolling on the floor

| darrio2007 a răspuns:

Latri

| Dannyjj a răspuns:

Incepi sa latri laughing acum lasand gluma la o parte, mancarea pentru caini nu este indicata pentru oameni.

| Shinen explică:

Nu spun ca am mancat. Sunt doar curioasa.

| cornel a răspuns:

Nu stiuhee hee

dar stiu ca miroase urat mancarea aika:-&

| cornel a răspuns:

Eu cred ca nu e bunahee hee

| Asdffd a răspuns:

Nimic
Doar ca vei avea un gust in gura :-& yacc tonguetongue
Nu am mancat [o prietena tongue:]

| thealchemist a răspuns:

Sa fii atenta, pentru ca poate sa-ti creasca coada.
ca sa nu mai spun ca te vei exprima numai prin "Ham-Ham".

| Диана a răspuns:

Am mancat eu cand aveam vreo 7 ani laughing Oribila experienta straight face laughing

| Alecsandraa97 a răspuns:

Nu prea stiu, da` nici nu vreau sa aflu cum e sa mananci asa ceva laughingrolling on the floor

| Bilqux a răspuns:

Ti se face pielea strălucitoare laughing

| Bilqux a răspuns:

Eu am mancat cand eram mai mica... aveam vreo 3 anirolling on the floorlaughingce copchil eram pe atuncilaughingrolling on the floor

| lol1232 a răspuns:

Păi cred că nu sar întâmpla nimica doar sa nu conțina ceva la care sa fi alergicăbig grin

| ioana181 a răspuns:

Urli noaptea la luna.

| laurentiu a răspuns:

Faci ca pisica laughing

| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Nu stiu de ce dar mereu ma tenteaza sa mananc mankare de caini.cand vad pernitzele alea crocantelaughinglaughing serios acum fara misto...si nu se inapmla nimic am mai auzit un caz in care cineva credea ca e pateu dar era mankare de caini si n-a patit nimichappy

| NiceBaby a răspuns:

Te transformi in ciine!
laughing

Răspuns utilizator avertizat
| SweetCandy a răspuns:

Nimic deosebit, doar mori rolling on the floor

| Icsulets a răspuns:

Iti starluceste "blana" si iti cresc coltilaughing)))

| eu..sh doar eu a răspuns:

Nu am incercat niciodata.sh nici nu vreau sa incerclaughing

| xoBridgetXO a răspuns:

O prietena de-a mea a mancat mancare de pisici. Mai mult manca ea decat pisica si n-a patit nimic laughing

| boobooroozaa a răspuns:

Te transformi in caine laughing nu se intampla nimic ca eu cand aveam vreo 2-3 ani am mancat si nu am patit nimic doar ca o trebuit sa beau repede un pahar cu apa ca era sarat

Răspuns utilizator avertizat
| YukiMrM a răspuns:

Belinda nu te lua dupa oamenii astia rai, daca mananci mancare de caini incepi sa latri si sa fugi pe strada in 4 labe, atunci toti baietii din cartier o sa sara pe tine laughing))

BAFTA, si vezi ca nu mori :d

| dany4ok a răspuns:

La noapte iti cresc coarne, par pe corp si te transformi in...

Mancarea de caini e facuta din resturi de carne, tocata si deshidratata, e special pentru. caini pentru. ca e un animal carnivor.

Pana la urma daca mananci nu patesi nimic.

| Saya_1767 a răspuns:

Nu stiuuu...mananci si imi spui si mie cum este... daca nu mori bineinteleslaughinglaughinglaughing

| Viviannnnnna a răspuns:

Sora mea e mai mica si a mancat.nu e nimic otravitwinking