| Shinen a întrebat:

Ce se intampla daca mananci mancare de caini?

55 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred cå påtesti nimic. Sper så fi mincat dintr-o gresealå sau...In locul tåu m-as gindi mult la acest lucru...Toate bune si ai grijå nu-ti face bine. Eventual te poti inbolnåvi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti pute gura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu...
incearca si ai sa vezi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SweetCandy, Matsa, laurentiu, NOname multumesc mi-ati facut seara mai placutalove struck voi dormi bine si voi visa placuta din cauza voastra mersi>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci "Toxiinfectie alimentara"(pe lb. doctorilor).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se intampla nimic! Nu patesti nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorba lu Gabriela s-ar putea sa nu ti se'ntample nimic sau ar putea avea afect benefic asupra dintilor... EX:cainii dc nu au carii desi nu se spala pe dinti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am mamcat 2 boabe de curiozitate, nu se intampla nimic doar ca ti se face putin rau cand te gandesti ca sunt facute din ulei de animale moarte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primesti rol in Twilight.

| Pupily92 a răspuns:

Nu patesti nimic.eu am gustat din curiozitate.si de pisici am incercat o boaba.si sunt vie, sanatoasa mintal si sunt om, nu m-am transformat in caine sau mata.si nici blana sau coltii nu mi-au dat. happy

| Pupily92 a răspuns:

Nu patesti nimic. exista oameni care manaca conserve (mancare) pentru caini si pisici happy

| Boniboon a răspuns:

Te transformi in varcolac rolling on the floor))

| Deea852 a răspuns:

Nimic.verisoara mea a mancat dar nu a patit nmic! din fericirelaughing

| Andre_2169 a răspuns:

Pai te transformi la noapte in cainelaughing9glumeamwinking )

| nauneim a răspuns:

Cat de tampit/a sa fii sa mananci mancare de caini?

| eXeDusS a răspuns:

Te transformi in caine.

| Ionela_7274 a răspuns:

Nu se int nimic doar ca dupa ai un gust urat in gura :-&. Eu am o prietenaa care a mancat si varul de pe pereti tongue

P. s - eu n-am mancat mancare de cainii!

| roco a răspuns:

Ai diaree.laughing

| BotHicUtz a răspuns:

Absolut nimic.cred ca o sa ramai doar cu un gust ciudat!laughing

| Bellaconcavella a răspuns:

Mori

| pauly_4780 a răspuns:

Nu stiu ca nu am incercat...

| IoniixD a răspuns:

Ai greaţă de gravidă toată ziua. laughing

| radapusy a răspuns:

Ti se face rau! adica nu stiu asta din experienta si stiu asta din inteligenta!

| DeeaDew a răspuns:

Ce se intampla daca mananci mancare de caini?

| YrYssSy a răspuns:

Weei...Va rog, am intrebat din curiozitate. Ce oameni...straight face