| SickOfWriting a întrebat:

Ce site-uri cu povesti de groaza interesante(in afara de spectrul realitatii) stiti?
Daca nu site-uri macar povesti, da sa fie super interesante...

Răspuns Câştigător
| iuliaoprea a răspuns:

Vezi Supernatural - serialul. Este un film, Paranormal activity se numeste, este real. Sunt unii care filmeaza ce li se intampla si filmul a fost postat in memoria lor pentru ca intr-un final mor.

5 răspunsuri:
| multimoak a răspuns:

Vrei povesti cu Bau Bau? Vezi ca sunt destule pe YOUTUBE.COM dar nu le mai stiu denumirea... scrie pe acolo ca sigur dai de ele, sau pe googlewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate daca nu site-uri macar povesti dar sa fie delea de groaza rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe citapedia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie "povesti de groaza intamplari ciudate paranormal" pe google si dai pe prima sunt de groaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta si tu: povesti de groaza. crying