| crystynel23 a întrebat:

Ce trebuie sa aiba un caine ca sa-l cumpar?

Răspuns Câştigător
| maryusGosSu a răspuns:

Pai. deparazitarea si primul vaccin, si carnet ca sa ateste faptul ca are primul vaccin si deparazitarea facuta... dar daca il cunosti pe proprietar sau iti este prieten/vecin apropiat poti sa-l iei si fara vaccin sau deparazitare.
succes
fundabig grin

5 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Trebuie sa fie sanatos in primul rand, sa aiba dinti si sa nu muste.Pa cuvant si sa fii iubit.

| glamour a răspuns:

Pedigree(actul care dovedeste ca e de rasa)

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Trebuie sa fie iute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lipsa de caracter. daca are lipsa de caracter il cumperi cu o bacata de carne.

| CPR a răspuns:

4 picioare 2 ochi si 2 urechi