| drawing2000 a întrebat:

Ce trebuie sa fac prima data cu catelusul cand il aduc acasa?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa ii pregatesti locul de dormit cu mancarea si apa.

| AlexandraHNY a răspuns:

Il lasi sa te miroasa pe tine mai intai,il mangai,sa capete incredere, dupa il lasi sa inspecteze,dul apoi la locsorul lui si hranestel, astfel va sti mereu unde va trebui sa pape, [! initial dai lapte cu biberonu sau mancarica foarte moale daca e pui].in timp ce te joci cu el si vezi ca a obosit, nu-l lasa sa adoarma in pat daca a obosit ci dul in propriul lui culcus. (daca esti ca mine lasa-l sa doarma si pe pernalove struck nu iti transmite boli cand e mic si abia vaccinat). si fii atent, cand "se elibereaza" nul certa din prima zi, duupa o saptamana asa, pentru ca se sperie. abia dupa poti pune spirt /acetona unde face pentru ca nu le place mirosu si se dezobisnuieste

| Gizăz a răspuns:

Sex.

| Andreeaa56830 a răspuns:

Sa il ingrijesti si sa ii arati ca intr-adevar il iubesti.

| sufletista21 a răspuns:

Ar trebui sa'l lasi sa inspecteze locu' sa se acomodeze cu casa/apartamentu' chiar sa'i arati si locusoru lui si probabil sa'i dai de mancare.