| Beastboy a întrebat:

Am 15 ani si merg pentru prima oara la prietena mea acasa sa o scot in oras. normal ca trebuie sa o si aduc deci ma voi intalni cu parintii sai. ar trebui sa le iau ceva? daca da ce? mersi anticipa funda +votwinking

Răspuns Câştigător
| caporalul a răspuns:

Pai nu nu trebuie sa le ei nimic deocamdata
eventul daca te duci de mai multe ori pe la ei le poti lua un cadou, ceva simbolic

un trandafir rosu ar fi excelent insa de ce nu-i ei un buket de trandafiri de va costa putin, insa iii va placea te asigur eu

5 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Nu este nevoie, doar sa fii respectuos cu ei sa-si faca din prima o parere buna happy

| 김남길 a răspuns:

Nu, nu ar trebui pentru ca doar mergi sa o scoti in oras, nu mergi sa le ceri mana ficei lor. laughing

| Beastboy explică:

Si inca ceva: credeti ca ar fi dragut sa ii iau un trandafir? ast mai multe rasp dupa fundita si vot

| Beastboy explică:

Ms mult kiss

| alexxandra a răspuns:

Eu as crede ca o mica atentie nu ar strica nimanui mamai ei ii poti lua o floare si tatalui e mai grew aici eu nu ma pricep mai bine intreaba un baiat