| Kiki20098 a întrebat:

Ce tunsoare e la moda in 2017 pentru fete?

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Tu nu poți avea un stil propriu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orcare

| Dumbi a răspuns:

Tunsoarea la moda in 2017 este aceea tunsoare in care te simti tu cel mai bine, care iti place si iti sta si bine. Mie imi plac fetele normale, nu rase pe o parte(daca as avea o prietena si ea s-ar rade pe o parte, m-as certa cu ea…). Crede-ma un baiat ii place de tine daca esti tu, normala, nu sa iti faci tot felul de tunsori si desene in cap, cum are Pogba…

| Denisa09Ax a răspuns:

Din cate stiu eu tunsoarea pe o parte sau te poti tunde scurt, iar pe carare se pot face tot felul de desene.
Ca la baieti.