| CookieTsang a întrebat:

Ce va doriti de Mos Nicolae?

21 răspunsuri:
| JammyBrooks a răspuns:

Un catzelush bichon, caniche sau huskyhappy

| Karinakari99 a răspuns:

Sănătate nu ne poate da,aduce numai obiecte comestibile şi necomestibile. Ştim că nu există şi era frumos când credeam în el love struck,dar totuşi suntem mari unii dintre noi şi nu ne mai dorim jucării, ci haine, dulciuri şi bani.Astea îmi doresc şi eu. happy

| didi24mai2003 a răspuns:

Ai 2 ore?

| vladvlad23 a răspuns:

Un 10 in teza si multe altele.

| CookieTsang explică:

Dragut!
Eu nu prea stiu ce vreau anul asta, si vroiam sa vad ce vor ceilalti; D.
Sper ca dorintele sa va fie implinitewinking

| alexcosmin a răspuns:

O Honda 1000rr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O dacie big grin

| davidtm a răspuns:

Un traxxas sumithappy

| gretablue a răspuns (pentru davidtm):

Un Nikon D7000 big grin

| Bogatasul a răspuns:

Eu am 12 ani si vreau Rubik's mirror, un megaminx si un pyraminx

| BlueStar12 a răspuns:

10 in teza la mate laughing
si o pereche de papuci big grin

| mriuls a răspuns:

Sa primesc bani multi si apoi sa merg la shoppinglove struck

| cocoperla a răspuns (pentru mriuls):

Pai sa fiu sincera mai nimichappy Dar daca este asa darnic a facut comanda de Iphone 4laughing

| mriuls a răspuns (pentru cocoperla):

Eu o intrebam pe x3cookiex3batting eyelashes, da ii bun si asa happy

| mriuls a răspuns:

Tu?

| Atechan a răspuns:

Un Wii.

| bluuuu a răspuns:

De la mos nicolae? hmm. Poi as vrea tot ce e pentru distractie. k doar nu o sal astept cu ''bunica'' langa cosuletul ei de cusut! Mosu.ramane anul asta trist.cadoul meu vreau sa fie distractia, veselia, bucuria, tot ce tine de fericire pentru toata lumea. sa fimm toti fericiiti!

| alexgabyy29 a răspuns:

Sa bata dinamo pe steaua in derby laughing.

| natsumi346 a răspuns:

O chitara, beyblade, figurine cu gan gan galaxy di beyblade si o casa de papusi si multe dulciuri si postere.

| TheBrownEye a răspuns:

Niste instrumente muzicale.

| JadenSkye a răspuns:

Un 10 in teza la biologie laughing