| deealove a întrebat:

C va doriti d Mos Nicolae?

12 răspunsuri:
| dragutza a răspuns:

Pe baiatul pe care il plac impachetat frumusel intr-o cutie! love struck (sper sa mai respire saracu')

| c0rn3l1uss a răspuns:

Bani+Dulciuri.

| StaRmAgiC a răspuns:

Sa fiu fericitasad

| Abcfunny a răspuns:

Pai vreau o rama de tablou(ca am facut un tablou cu M. j) si un ursulet personaliza

| alinutzacodruta a răspuns:

Sa fie uby langa mine sad love struck asta e tot ce-mi doresc.

| LCD a răspuns:

Haine :X
Bani laughing
multee :X
si sa vina :X in tara

| Alina_5575 a răspuns:

Multe dar mi-as dori sa fie zapata luna asta si sa fiu fericita

| anca2903 a răspuns:

Zapadaaa!

| madDa_1471 a răspuns:

Pai... un laptop; x hainutsee; x sa ningaaa sigh un catsel bishon stie mosu laughing si multe altele
[daca asta ii cer lu' mos nicolae imagineazatsi ce vreau de la mos craciun rolling on the floor rolling on the floor]
pup :X :*

| ilovebillkaulitz :* ex adryanna a răspuns:

Muulte. daca ar fi sa imi cumpere ai mei tot ce vreau ar da faliment.

| Rux_5597 a răspuns:

Vai. imi doresc atatea.laughing dar o las balta ca e criza.Sanatatea e cea mai importanta asa ca ma multumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic. ca oricum nu primescoh go on