| diiiiiiiana a întrebat:

Ce va doriti anul acesta de Mos Nicolae? happy

Răspuns Câştigător
| xLove a răspuns:

Niciodata sa nu spui niciodata! Poate ceva iti lipseste, si nu-ti dai seama. Lucrurile materiale sunt importante, dar mai important e sa ai tot ce iti doresti din punct de vedere moral. Sa fii iubita, apreciata si respectata pentru ceea ce esti!

7 răspunsuri:
| raullik007 a răspuns:

O tableta Pc

| DDCC a răspuns:

A real(wonderful) friendship. big grin O prietenie minunata.

| xLove a răspuns:

Cat mai multe dulciuri! Sanatate, fericire, iubire si noroc. Si as mai vrea un Weekend In Moldova, la o buna prietena!
Tu?

| diiiiiiiana explică (pentru xLove):

Eu nici nu stiu, am de toate laughing. anul asta o sa ma surprinda

| xLove a răspuns (pentru diiiiiiiana):

Niciodata sa nu spui niciodata! Poate ceva iti lipseste, si nu-ti dai seama. Lucrurile materiale sunt importante, dar mai important e sa ai tot ce iti doresti din punct de vedere moral. Sa fii iubita, apreciata si respectata pentru ceea ce esti!

| motolo9ve a răspuns:

Orice ce mi se potriveste

Răspuns utilizator avertizat
| elisadaia a răspuns:

Multe dulciuri tongue