| mishalovesyou a întrebat:

Ce va plac mai mult pisicile sau catei?:X

Răspuns Câştigător
| xCherri a răspuns:

laughingNu pot sa aleg pentru ca amandoua sunt dragalase, mai ales cand sunt micilove struck

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TrottiForYouOfSurprise a răspuns:

Cateii deoarece sunt niste fiinte dragute, fidele si mereu gata de joaca! Pisicile mi se par niste fiinte mai rele (nu stiu de ce poate din cauza ochilor care sunt superbi numai ca ele au o privire rece )Deci raman mai bine la cateii

| MMihai a răspuns:

Cateii

| DidiChanx3 a răspuns:

Imi plac si pisicile si cateii pentru ca am si pisica birmaneza si un catel de pui lup dar in general iubesc cam orce caine si pisica :X:X:X

| Pirkko a răspuns:

Am o preferinta pentru caini.

| iulikka a răspuns:

Pisicilelove struck

| FesCuDungi a răspuns:

Cateii, in special Husky! big grin

| adi227 a răspuns:

Catei

| JungHaYo a răspuns:

Cateii

| AnaMaria12 a răspuns:

Imi plac si pisicile dar si catelusi.Sunt dragute pisicile si catei

| Doryss a răspuns:

Cateiiii:X:X:X