| SmileyyXD a întrebat:

Va plac cateii sau pisicile? [ATENTIE sau nu si] Daca da, scrieti cea mai trista intamplare cu pisici sau catei, inventata de voi!

Răspuns Câştigător
| DDDDDxxxxxx a răspuns:

Da imi plac caini.Iti povestesc o intamplare dar e adevarata.
Intro seara acum vreo 3 ani aveam un caine de vreo 2 luni(si acum am alt caine de 8luni)si cutu s-a dus dupa mama la magazin fara ca ea sa stie.
A tranversat soseaua na patit nimic.
A asteptato pe mama in fata magazinului si atunci la gasit mama.
Mama la luat in brate si a vrut sa tranverseze soseaua cu el in brate.
Dar cutu a sarit, ama a tranversat dar un tir l-a lovit pe cutu.
Cand mama a ajuns acasa si mi-a spus am inceput sa plang si am iesit in fuga afara chiar daca era noapte.
Atunci tirul oprise si am ramas traumatizata cand am vazut capul catelului meu pe parbrizul tirului.
P. S e o poveste adevarata.cryingcryingcryingcryingcrying

2 răspunsuri:
| ana1995 a răspuns:

Imi plac foarte mult pisicile si cateii. Am un catel Rex. O sa iti spun o intamplare trista, dar reala.
Imi invatam pentru teza la matematica si surioara mea era la o prietena peste drum.Am auzit-o venind, dar plangea. si am intrebat-o ce s-a intamplat. Si mi-a aratat doar sa merg afara. Si pisicuta noastra de numai cateva luni era calcata de o masina crying Tot era sange pe drum si. si. nu stiu parca nu mai puteam respira de atata durere si de atata plans. Pana la urma am mers si am ingropat-o, dar am jelit mult dupa aia. Si intamplarea aceasta m-a determinat sa nu imi mai iau o pisica fiindca nu vreau sa plang apoi dupa ea.

| Pavellaura a răspuns:

Buna! Mie imi plac cainii.Chiar am doi. S-a intamplat in aceasta iarna.Ma dadeam cu sania prin curte si fratele meu nu mai vroia sa ma traga si am lasat franghia jos iar catelusi mei au luat-o cu dintii si vroiau sa ma traga, dar nu puteau.Aceasta e adevarata chiar daca e inventata. O zi buna!