| InstinctPr3ciS a întrebat:

Ce va place la pitbull-i?
funda.

Răspuns Câştigător
| foxeye a răspuns:

Aspectul si personalitatea (:

4 răspunsuri:
| Kennysa a răspuns:

Comportamentul:activ,vesel,jucaus,curajos,ascultator,loial,politicos,protector,incapatanat,necesita dresaj ferm,are nevoie de multa atentie,este foarte atasat de stapan,poate fi agresiv cu animalele.
Aspectul:blana scurta,groasa si luciuasa,coada cu varful subtire,cap lat,in forma de caramida,gat puternic,ochi rotunzi, corp musculos, robust dar agil.

| MMihai a răspuns:

E un câine f antipatic.

| TommyHilfiger a răspuns:

Ca pot sa te apere de hoti.

| Roby720 a răspuns:

Pitbull-ul este un caine foarte foarte loail.In ciuda reputatiei proaste pe care o are datoritas luptelor cu caini,el este un caine foarte afectuos daca stiti cum sa il educati. Pitbull-ul este o rasa de caine care accepta joaca cu copii, pentru ca acestia au o piele elastica, ceea ce le face mai usor de suportat durerea.Eu am pitbull iar surioara mea il trage mereu de urechi sau de nas si el nu face nimic.Este o rasa super de caine, daca ai ocazia ia-ti un asemeanea caine si nu o sa iti para rau. Funda?