| PredatoR a întrebat:

Rottweiler sau Pitbull? Alegeti ce va place mai mult big grintongue

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Ce coincidenta am si rottweiler si pitbull. De fapt am avut pentru ca rottweilerul a murit a luat un virus parvoviroza si avea vaccinele facute, l-am dus la veterinar dar degeaba. E cel mai urat virus posibil. Oricum, vrem sa cumparam alt rottweiler, dar eu l-am iubit pe celalalt. sad
Ei bine, mie imi plac ambii.
Pitbull e pentru lupte (rasa are in sange asta, sa atace), dar rottweilerul e pentru paza. Pitbullul are in sange sa atace alte animale, si oameni daca este dresat sa faca asta.
Rottweilerul intotdeauna nu prea ataca animalele, ci le pazeste, dar ataca oamenii (si rau de tot).
Uita-te pe youtube ca sunt filmari cum au atacat pitbulli sau rottweilerul.
O data ce ai pe poarta,, Caine rau´´, omul daca intra in curte si cainele il ataca e vina lui, tu l-ai atentionat. Dar daca nu ai pe poarta atentionarea respectiva, si cainele ataca, e vina ta.
Scuze ca am lungit subiectul, asa sunt eu mai vorbareata.
Rottweilerul imi place ma! El nu te va ataca pe tine, stapanul. Dar de la pitbull si doberman, te astepti la orice, ei au in sange sa te atace, asa ca ai grija. Le vine cate una si hop pe tine.

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dintre ei nu aleg nici unul!
Pa, pa.

| Libelle a răspuns:

Rottweiller:X

| VadSuneteAudCulori a răspuns:

Aman2, deoarece am avut aman2 rasele...acum am un pitbull(femela), caini pe care i-am avut au fost dresati si au fost foarte linistiti. i-am putut plimba, am putut sa ma joc cu ei.deci aman2 rasele

| Crisu a răspuns:

Pitbull love struck

| aty91 a răspuns:

Pitbull

| Robert5678 a răspuns:

Nu stiu cine a fost primul care a raspuns la intrebare, dar mi se pare imposibil sa fi asa prostanac incat sa nu pricepi.Primul vot "Stupid" E de la mine.

Iar in legatura cu intrebarea, cred ca pitbull.Numele imi exprima mai multe.

| Andra_5221 a răspuns:

Rottweiler.

| ancutsa13 a răspuns:

Amstaff

| Angel1995 a răspuns:

Rottweiler

| Roby720 a răspuns:

Clar ca pit-ul!:X

| Iasmi99 a răspuns:

Pitbul e cel mai bun, mai ales
pitbul ft belinda egoista
incearco mai este
Hotel rom service,
Go girl.
Nu vei regreta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pitu fara discutii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie personal imi plac ambele rase te sfatuiesc sa le iei pe amandoua sa iti iei cate un exemplar din fiecare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pitbull

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rottweiler n-am avut niciodat dar urmeaza da am boxer si este foarte jucausi.Deci rottweler! Pt ca pitbullul este prea agresiv

| zbarnel99 a răspuns:

Amn2 sincer. daca ii dresazi sunt linistiti