| InstinctPr3ciS a întrebat:

Va place rasa Pitbull?
Spuneti de ce va place sau de ce nu va place aceasta rasa.
FunDa.

Răspuns Câştigător
| MajorAsshole a răspuns:

Nu imi place sa ma intalnesc cu un Pitbull pe strada si nici nu mi-as cumpara vreodat unul. Cu toate astea, aspectul lor imi place foarte mult. Imi exprima ferocitate pura.

5 răspunsuri:
| quake a răspuns:

Am un pitbul de 3 ani si nu e adevarat ce zice lumea daca te porti ca pe un frate cu el o sa ai un prieten loial si foarte credincios care siar risca si viata pentru tine. funda?

| MMihai a răspuns:

Va place rasa Pitbull?=este una dintre cele mai idioate rase de câini

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Sincer nu, nu mă încântă foarte tare, întrucât mi se par puţin cam prea agresivi. M-aş teme dacă aş vedea unul pe stradă, eventual lăsat liber.

| Roby720 a răspuns:

@Mihadavidoglu1954
Nu mai vorbi daca nu stii... pitbulli sunt una dintre cele mai loiale si mai iubitore rase.Tu nu stii nimic despre ei, doar ce ai auzit pe la tv si alte chestii. Pitbulilor l-i s-a facut o imagine foarte urata, datoria oamenilor care ii pun la lupte.Eu am un pitbull si este foarte iubitor, il pot lasa singur cu surioara mea de 3 ani si stau fara grija stiu ca, chiar daca ea il trage de coada sau de nas, sau chiar daca il calareste el nu-i va face decat pe plac... Termina cu parerile tale nefondate!

Răspuns utilizator avertizat