| Deea_9487 a întrebat:

Ce va place mai mult, cainele sau pisica?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisica, desigurrr!

29 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Cainele- cel mai bun prieten al omului.
Pisica-isi iubeste locul nu stapanul.
deci cainele

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îmi plac amândoi!
Pa, pa.

Apache
| Apache a răspuns:

Cainele

| DrugFree a răspuns:

Imi plac foarte mult amandoua, eu iubesc animalele. Numai bine!

| Muflă a răspuns:

E-adevărat că unicornii fac curcubee în loc de treaba-mare?

| Lala20 a răspuns:

Cainele!

| angelwithgreeneyes a răspuns:

Cainele! cainele e prietenul tau. el este loial. el iti va fi in totdeauna prieten si te va apara.

si pisicile sunt dragute dar...

| paupaulapaulina a răspuns:

Corcitura rolling on the floor
Am glumit...
Ambele imi plac pentru ca fiecare este "sweet" in felul lui big grin

Fundita happy

| Florinaa14 a răspuns:

Ador pisicutzza :X:X:X

| Onutzyk a răspuns:

Cainele pentru ca "E cel mai bun prieten a omului".

funditaaa?batting eyelashes

| yoo23 a răspuns:

Cainele.

| DenisaAbdn a răspuns:

Cainele. Am un caine mic cu suflet mare. Imi ridica moralul chiar daca nu vorbeste. Imi este imposibil sa fiu suparata cand sare in doua labute, se tavaleste, ma prinde de picior si apoi fuge cu chef de joaca.Se bucura sincer cand ajung acasa, sare pe mine, ma iubeste si e atat de recunoscator pentru o gura de apa, hrana si o mangaiere.De cand il am imi organizez si altfel timpul pentru ca trebuie sa il duc si pe el afara, fac mai multa miscare, mai ales vara cand alergam in fiecare dimineata. Il iau cu mine la cumparaturi si oriunde pot. Lucruri pe care nu le-as putea face cu o pisica. Este atent la tot ce fac, ce simt si ce vorbesc. Intelege aproape tot ce-i spun, este inteligent si este mult mai devotat, mai energic, mai jucaus si iubitor decat o pisica.

| AliceInMordor a răspuns:

Cainele.:X

| LoLpoZ a răspuns:

Canele :X

| LoOvE a răspuns:

Cainele

| Izz a răspuns:

Cainele e este cel mai bun prieten al omului iar pisica o felina dulce.
Deci amebele

| Diana_6668 a răspuns:

Cainele.

| Binelu a răspuns:

Cainele

| Passion_1840 a răspuns:

Pisica! love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisica, nu latra toata noaptea si ziua! haha!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua dar cainii ii ador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua.

| Alexander_1900 a răspuns:

Ambele, pacat ca am doar pisica, am incercat sa-mi iau un catelus dar nu se inteleg, pisica mea il ataca laughing cand vine vorba de mancare. L-am dus in provincie la bunica si bunelu sad

| Allyţu a răspuns:

Pai mai mult kainele dar imi place si pisikalaughing

| cristina_3043 a răspuns:

Cainele da sa fie unu din ala mic si jucaus ca asta:D
http://www.youtube.com/watch?v=KcZcC4hbvRA&feature=related

| addyy17 a răspuns:

Cainelebig grin

| xGypsyQueen a răspuns:

Pisica happy

| Stella_9189 a răspuns:

Cainele. E cel mai bun prieten al omului si te apara dar pisica doar lasa păr.

| xBabyGirl a răspuns:

Pai Mie Cainele... Pisica E Mai Intriganta Si Mai vicleana