| VittorioV a întrebat:

Ce va place mai mult cainele sau pisica?

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

Pisica pentru ca e mult mai curata decat cainele, e pufoasa, jucausa si vrea mereu sa fie iubita si alintata. Cainele o fi el prietenul omului, dar tot musca si latra de te doare capul, dar in schimb e un aparator bun, insa pisicile raman reginele deci pisicile imi plac big grin

26 răspunsuri:
| tenshi261 a răspuns:

Cainele laughing la pisici sunt superstitioasahee hee

| Fiction a răspuns:

Pisica.Nu-mi plac cainii.

| wolder a răspuns:

Ms mult pentru fundalove struck

| MissJupiter a răspuns:

Cainele

| Xtadelo a răspuns:

Sau

| Bєshka a răspuns:

Motanul meu alb cu coada neagra si ochii verzi cu blanita mare si pufoasa obsedat de wiskas(mancare de pisici).

| AnOnIm20202020 a răspuns:

Caine

| Wolfszeitt a răspuns:

Motanul. smug

| Ingrid16V a răspuns:

Cainele love struck

| georgiana967 a răspuns:

Ambele sunt niste animale uimitoare,dar cainele e mai credincios si mai devotat stapanulu, parca ii citesti in priviri ca te iubestelaughingpe cand pisica e mai tafnoasa, cand nu are chef de tine pai nu are, face fite la mancarelaughing(a mea cel putin)si parca profita de tine cand vine sa o mangaii, da cand vrei tu sa te joci cu ea nu are cheflaughingDar totusi e un animal de companie excelent.

| Reek54 a răspuns (pentru georgiana967):

Total de acord cu tine laughing.

| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Cainele! Pentru ca el este adevaratul prieten al omului loial si prietenos.Am auzit ca unii caini chiar si-ar da viata pentru a salva o persoana aflata in pericol

| Angie95 a răspuns:

Cainele! happy

| AnabelleKr a răspuns:

Cainele, bineinteles. Pisica nu are sentimente pentru om si se foloseste de om...De exemplu vine sa ii dai mancare, iar apoi daca vrei sa te joci cu ea te zgarie sau nu vine la tine.
In schimb, cainele iti este alaturi indiferent daca ii dai sau nu mancare si te iubeste neconditionat.

| CandyღDulceata a răspuns:

Cainele puppy dog eyes am 3 caini acasa kiss

| 96SeB96 a răspuns:

Cainii for the win.
pe caini poti sa ii dresezi, matele nu.
+ de asta cainele e loial si prietenos.

| EmySweety a răspuns:

Cainele happy

| Sweetyass a răspuns:

E clar... CAINELEEEE!

| Petraru_Ecaterina_1990 a răspuns:

Buna! Eu am un catel(Labrador Auriu pe nume Rosy) si o pisica(Siameza pe nume Beily). Intr-o zi, am ajuns acasa de la scoala si nu mai puteam de oboseala. M-am asezat in pat, dar nu am m-ai pus mancare la animale. Catelul a venit spre mine si s-a asezat langa mine desi nu mai putea de foama cred, si pisica a inceput sa miaune in bucatarie. Ce mai mieuna la raftul cu mancare!laughing Catelul a vazut ca vreau sa ma odihnesc un pic, asa ca a inchis usa de la camera. Pisica mieuna in continuarelaughing Deci catelul e cel mai bun prieten al omului! Imi plac catelusihappy

| Prettygirl99 a răspuns:

Cainiiwinking

| Alis10 a răspuns:

Pisica, am avut 8 sau 9 in total happy

| Baschetbalistul_Cosmin_1995 a răspuns:

Cainele este cel mai bun prieten al omului.Deci cainele

| AleAllexandra a răspuns:

Cainele happy:*.

| Budgie1998 a răspuns:

Cats for ever

| emmydivanx a răspuns:

Pisica love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck; x
puppy dog eyes