| sweetlollypop a întrebat:

Pisica sau Caine? De ce va place mai mult pisica/cainele?

Răspuns Câştigător
| TheDevilIsHere a răspuns:

Pisica:X

pentru ca sunt blande. jucause cand sunt mici, lenese[ca mine] cand cresc, pentru ca am pisica, pentru ca e pufoasa, pentru ca le iubesc, pentru ca daca n`as avea pisica viata mea ar fi anosta so plictisitoare, pentru ca imi vine sa le manank cand le vad cat de scumpe is, pentru ca seman mult cu elelaughing

si cainii imi plac mult.aia mari`mari si aia mici si scumpi:X da mai mult matzele:X

3 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Caine, pentru ca este cel mai bun prieten al omului.

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Bună. Eu aş alege pisica, deoarece ea a fost primul meu animal de casă. Mai aleg pisica deoarece eu stau la bloc iar dacă aş avea un câine l-aş cinui aici. Pisica deoarece este mai calmă, mai liniştită (după părerea mea) mai ales că am ţinut-o cam 6-7 ani şi ştiu cum se comportă. Mie îmi plac amândouă animale, deoarece sunt şi ele nişte suflete care au nevoie de iubire, de cineva care să aibă grijă de ele. Baftă! Fundă?

| denisacosmina98 a răspuns:

Pisicuţa, deoarece este mai blândă decât căţelul.happy