| Anutzu14 a întrebat:

V-ati facut planuri pentru vacanta de vara? Unde vreti sa mergeti sau ce vreti sa faceti?big grin:*

4 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Eu vreau sa fac scoala de soferi si sa fiu soferita!

| Annitu a răspuns:

Nu. încă nu stiu ce o să faclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mi-am facut planuri. Din pacate, se schimba de o zi la alta. Habar ce voi face vara aceasta. Trebuia sa plec in Italia, dar as prefera sa merg in Moldova. Mi s-a oferit sansa sa stau la o colega, dar inca ma mai gandesc. La mare sau puncte nu voi merge in niciun caz(de asta sunt singura). Totusi, mi-ar place o vara linistita acasa la mine.happy

| bbe a răspuns:

Hmm eu una dabig grin. L mare la Mamaia sau. Nisipurile d auur:X:X:XX:X:X: tu?:X