| frida0purple a întrebat:

Ce lucruri interesante vreti sa faceti in vacanta asta de vara? In special ce nu puteti face in timpul scolii.

4 răspunsuri:
| MaDeclarFan a răspuns:

Pai,eu vreau doar sa ma culc dimineata si sa ma trezesc la pranz... ceea ce nu e prea interesant, dar na...nu am pretentii prea mari big grin

| alexa007 a răspuns:

Eu simt doar ca trece vara pe langa mine si nu fac nimic interesantlaughing)), ceea ce fac acum faceam si in timpul scolii, dar nu asa destongue

| IzabellaVanessa a răspuns:

Eu vreau sa merg la mare si sa ma dau cu parasutabatting eyelashes

| Koalass a răspuns:

Vreau sa ma relaxez si sa merg la marehappy