| smecheriyee a întrebat:

Ceao vreau si eu niste retete de pescuit la caras la crap retete simple si explicate cum se prepara va multumesc dau funda la cea mai buna reteta

1 răspuns:
| emignon a răspuns:

Conserve de peste sunt in magazin destule; si nu costa mult. Banuiam eu ca asta va intereseaza.
Cu privire la pescuit,acum e proxibitie,care dureaza pana prin Iulie-August. Dar mai intai de toate,dupa ce expira prohibitia,aveti nevoie de un permis de pescuit, pe care-l obtineti de la politie (pentru o taxa bunicica, si cu o valabilitate in timp). Tot mai bine e cu conserva de peste:o platiti odata, o consumati pe toata, dupa care va puteti uita la un film SF de calitate.