| biaaremarenevoiedeajutor a întrebat:

Ciao, am nevoie de ajutor. Vreau sa imi fac o lista cu lucruri care sa le fac vara ca sa nu ma plictisesc, si nu am nicio idee despre ce sa scriu. Dati-mi si mie niste idei. Mersi mult.happy

Răspuns Câştigător
| AmmyShadow a răspuns:

Incearca sa faci de exemplu o schimbare de look sau deoafura! Descopera cine esti tu cu adevarat! Care e stilul adevarat, care iti place! Incearca sa iti faci prieteni noi! Daca nu ai un animalut, poti sa iti iei unul si iti garantez ca nu te vei plictisi! Iti sugerez pisicuta! Eu am una si nu ma plictisesc deloc! :*winking happy Sper ca te-a ajutat!

4 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Scrie ce-ti place.Sa citesti, sa vezi filme, ceva hobby...

| Nefty a răspuns:

Poti face o groaza de chestii pe timp de vara. De exemplu:
-du-te la strand/mare
-iesi pe afara cu prietenii
-joaca-te tenis, baschet (cursuri)
-danseaza
-deseneaza
-cheama-ti prietenii la tine sa va jucati, sa vorbiti, sa faceti caterinca pe scurt
-vizioneaza un film/anime/desen/emisiune
-dreseaza-ti animalul, joaca-te cu el
-citeste
-fa-ti propriul tau personaj pe o foaie, da-i nume, distreaza-te, imbraca-l, fa-i si o poveste in cel mai rau caz
-joaca-te pe pc niste jocuri
-mergi in tabere, bunici, la munte, la mare.
Pe scurt, gandeste-te si fa tot ce iti place pe timp de vara, e vacanta, totusi! Vacanta inseamna distractie! Deci, bafta cu lista si gandeste-te ce hobby-uri ai.winking

| Rebeca120 a răspuns:

Eu tias recomanda sa te duci la Costanta, pela bunici, in excursii, pe afara cu prieteni, concerte, filme ceva de genu sper ca team ajutat happy

| biaaremarenevoiedeajutor explică:

Va multumesc mult la toti care mi-au raspuns la intrebare! M-ati ajutat foarte mult!