| ady46 a întrebat:

Cine ar vrea sa aiba un sarpe ca animal de casa?

8 răspunsuri:
| Raraa a răspuns:

Eu as vrea,dar sa fie departe de cainii mei, de pisica mea si de hamsterul meu, sa nu aiba venin si sa aiba dintii scosi.

| Fvn a răspuns:

Oh God! Me me me me me!

| がさいゆの a răspuns:

Sarpele poate fi pierdut davca nu inchizi usita bine.inainte sa il iei vorbeste cu un veterinar sa ii scoata coltii si veninul.ATENTIE! ei nu mananca orice. orice bob de mancare gresit poate duce la moarte lui.

| BruneTTe a răspuns:

Euuu! Chiar ma gandeam zilele trecute ca ar fi interesant. Bineinteles sa nu reprezinte un pericol, sa nu muste laughing

| odorash a răspuns:

Eu ma tem si de un paiangen, dar de un sarpe nici nu mai vorbim big grin

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Clar eu NU!rolling on the floor
Sa zicem ca am o fobie la serbi,cateodata ma intreb daca nu am prea multe fobii,adica imi este frica de gandaci,paienjeni,soareci/sobolani,intuneric, undele animale salbatice, sange si cam toate chestiile care includ sangelelaughing si cam atat!winking oh go on

| introduaicinumele a răspuns:

Eu vreau dar nu ma lasa tata ca am acvariu si sincer sa fie pestii mi se par cele mai inteligente si misto animalehappy big grin Varutl meu are zoo la el acasa: 2 tarantule, 1 chinchila, 1 marele alexander, 2 caini unu f mare si unu f mic etc big grin

| GeorgiavonPutzifer a răspuns:

Hmm.serpii sunt draguti dar. laughing nu sunt pufosi ca un catel :d.
Btw, o iguana ar fi perfecta :X