| Andr3y9603 a întrebat:

Cine are caine/catea ciobanesc german sunt din constanta si nu stiu de unde sa cumpar un caine lup (ciobanesc german) cine are si poate sa imi dea un pui sau un caine de 1-2 ani contact : ct. 96and@yahoo.com

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vrei un maidanez maro (femela) de aproape un an, de curte, frumoasa si jucausa, putin sfioasa cu oamenii dar latratoare si teritoriala, talie medie spre mare, bine hranita?
O dau gratis si ti-o si castrez, daca vrei.

| AlexTroll a răspuns:

Iti recomand sa intri pe mercador.ro si dai de pe harta la constanta, apoi din categorii dai animale acolo ai caini iar dupa ce ai dat ai o lista cu rase, bafta